Компанія 3M запустила в США новий продукт в лінійці паперових стрічок для упаковки продуктів

 

file1377689221Компанія 3М продовжує розширювати асортимент повторно переробляються клейких стрічок під брендом Scotch ® , представивши в США пакувальну клейку стрічку серії 3072, яка спеціально призначена для упаковування продуктів в ящики з гофрованого картону.

Дана маскувальна стрічка була спеціально розроблена для використання в поєднанні з переробляється гофрованої тарою , яку складніше запечатувати за допомогою клейкої стрічки за коротких , більш гладких волокон : еко- стрічки марки Scotch ® більш липкі , ніж звичайні пакувальні стрічки.

«Екологічні стандарти швидко змінюються, і виробничі компанії постійно шукають нові способи поліпшити свій вплив на навколишнє середовище , – каже Брайан Кенаді ( Brian Kenady ), менеджер з маркетингу компанії 3М в США . – Переробні клейка стрічка серії 3072 компанії 3М продовжує традицію своєї продуктової лінійки , роблячи роботу виробників простіше і допомагаючи їм йти в ногу зі змінами , що відбуваються в промисловості ».

Індустріальна клейка стрічка Scotch ® 3072 цілеспрямовано розроблялася для використання в промисловості і виробництві для упаковки матеріалів, що вимагають застосування більш клейких і міцних стрічок. У ній використаний високопродуктивний контактний термоплавкий гумовий клей , який Ви можете придбати тут , на основі синтетичного каучуку , який відповідає вимогам Комісії з контролю за ліками і живильними речовинами США ( FDA) , що пред’являються до матеріалів , які через упаковку або іншим способом може вступити в контакт з харчовими продуктами. Дана стрічка має міцну основу , що забезпечує безпечне і міцне склеювання будь-яких поверхонь пакувальних матеріалів , а також дозволяє потім її легко видалити.

Оцените статью
Добавить комментарий